Jak działamy

Działamy z miłości do latania.
Chcemy dzielić się radością latania na paralotni z innymi ludźmi.

Prowadzimy szkolenia paralotniowe i latamy z pasażerami w  Krasnymstawie w województwie lubelskim, organizujemy wyprawy paralotniowe po całym świecie.

Loty na paralotni są ekologiczną formą rekreacji, nie wymagają silnika, start można wykonać bezpośrednio ze zbocza góry, albo na terenach płaskich, jak Lubelszczyzna, za pomocą specjalnej wyciągarki, która holuje paralotnię na kilkaset metrów, następnie lina zostaje odpięta a paralotnia leci samodzielnie. Po wyholowaniu paralotnia szybuje w powietrzu dzięki sile nośnej, jaka wytwarzana jest na skrzydle, podobnie jak na skrzydłach szybowców.

Jest to niezwykle fascynująca forma rekreacji, pozwalająca odczuć ekstremalne doświadczenia w przyjazny i bezpieczny sposób.

Lot na paralotni umożliwia podziwianie świata z zupełnie innej perspektywy. Wrażenia jakie można poczuć w trakcie swobodnego lotu, są jedyne w swoim rodzaju i na zawsze zapisują się w naszej pamięci jako cos wyjątkowego.

W okolicach Krasnegostawu loty na paralotni wykonujemy w kilku miejscach w zależności od kierunku wiatru. Dla większej ilości chętnych, np imprez integracyjnych, możliwe jest zorganizowanie lotów praktycznie w każdym miejscu w Polsce dysyponującym względnie płaską, wolną od przeszkód przestrzenią o długości min. 1000 m. umożliwiającą rozciągnięcie liny wyciągarki.

Latamy często w górach, tych polskich i poza granicami. Najchętniej łączymy latanie z wcześniejszym trekkingiem na szczyt. Jesli chcemy wykonać więcej lotów w ciągu dnia, lub nie mamy ochoty na wchodzenie, korzystamy z wyciągów. W przypadku wyjazdu z nami na latanie w góry, trzeba zarezerwować sobie więcej czasu, minimum jeden dzień na wejście na górę i późniejsze latanie.

Latamy wyłącznie na nowym sprzęcie, najwyższej jakości a regularne przeglądy gwarantują jego niezawodność. Ciągłe samodoskonalenie pilotażu w różnych miejscach świata, przy najróżniejszych warunkach pogodowych gwarantują naszym klientom dużą dawkę adrenaliny, przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa.