Aktualności

Szkolenie paralotniowe w Krasnymstawie

środa, 03 sierpnia 2022 11:46

Ruszamy ostro ze szkoleniami paralotniowymi w Krasnymstawie. Nie ma co ukrywać, że im nas więcej, tym weselej. Dlatego chcemy uczyć latać nowych pilotów, doskonalić latanie już latających i organizować wspólne wyjazdy paralotniowe.

Szkolenie paralotniowe można zrobić u nas w dowolnym czasie, wystarczy nam na to ok tydzień dobrej pogody. Staramy się dostosowywać czasowo do naszych kursantów, żeby mogli pogodzić szkolenie ze swoją pracą i codziennymi obowiązkami. Jeśli ktoś ma więcej wolnego czasu, zrobi cały kurs paralotniowy szybciej, jeśli jednak kursant jest mocno ograniczony czasowo, zajmie to trochę dłużej, jednak my zawsze szkolimy do skutku, czyli do ukończenia dwóch etapów szkolenia, umożliwiającego podejście do egzaminu państwowego.

Dla wymagających klientów oferujemy też paralotniowe szkolenie indywidualne 1:1 z instruktorem. Szkolenie jest całkowicie dostosowane czasowo do kursanta.

Szkolimy na nowym sprzęcie najlepszych marek na świecie, żeby nasi kursanci czuli się zawsze bezpieczni.

Na potrzeby szkoły uruchomiliśmy nową stronę internetową http://aragliding.pl gdzie można dowiedzieć się więcej szczegółów odnośie kursów paralotniowych oraz sprawdzić najbliższe terminy.

 

Zapraszamy przyszłych pilotów:)

 

Szkolenie paralotniowe w Krasnymstawie